Volvo używane z gwarancją prosto z salonu

Każdy z nas wie doskonale, że nowy samochód to najlepsze rozwiązanie. Zdarzają się jednak sytuacje, gdy jedyną możliwą opcją jest auto używane. Zakup używanego auta od prywatnego sprzedawcy to jednak spore ryzyko, a podczas oględzin powinniśmy sprawdzić praktycznie wszystko, lecz nawet jeśli pojazd będzie oglądał doświadczony mechanik, to nie wszystkie wady i usterki da się też wykryć od razu. Czasem samochód wydaje się w pełni sprawny, a jednak po niedługim czasie zakup okazuje się nieopłacalny. Jeśli chcesz uniknąć stresu i rozczarowania to używane Volvo z salonu to propozycja doskonała!

Używane auto z gwarancją? Tak, ale…

Zakup używanego auta od prywatnego sprzedawcy, zawsze niesie ze sobą ryzyko straty. Dlatego też gwarancja na samochody używane wzbudza w nas zaufanie. Gwarancja daje nam poczucie bezpieczeństwa, albowiem wychodzimy z prostego założenia, że będzie ona stanowić dla nas dobrą formę zabezpieczenia. Czy mamy rację? Czy kupując używany samochód, warto patrzeć na gwarancję?

Bez wątpienia auto używane, które ma tzw. gwarancję jest dla nas bardzo kuszące i ciekawe. Z góry uznajemy to za korzystne rozwiązanie, które w razie usterki minimalizuje stratę. Nie ulega bowiem wątpliwości, że każda polisa nas w jakimś stopniu chroni. Jednak zawsze warto dokładnie sprawdzić, co kryje w zapisie i przyjrzeć się ofercie bliżej, gdyż wszystko zależy od warunków umowy. Warto pamiętać, że tzw. gwarancja na samochód używany to nie jest taka sama gwarancja, jaką wszyscy znamy. Jest to bowiem rozszerzona polisa ubezpieczeniowa, a ubezpieczyciela zawsze chroni odpowiednio skonstruowana umowa.

Polisa zabezpiecza oczywiście też i nasze interesy przez kilka lub kilkanaście miesięcy, lecz obejmuje zwykle tylko wybrane usterki. Często zdarzają się sytuacje, że niedługo po zakupie auto wymaga naprawy, a sporą część jej kosztów nabywcy muszą pokryć sami. Bezpłatne naprawy określone w umowie, mogą być objęte limitem, a ich koszty ograniczone. Jeśli w trakcie naprawy limit ten zostanie przekroczony, to musimy pokryć różnicę w cenie, opróżniając przy tym własny portfel oraz kieszenie.

Prawda, że to nie wygląda już tak bajecznie? Rozszerzona polisa ubezpieczeniowa to słaba gwarancja i kiepskie zabezpieczenie. Czy możemy liczyć na lepsze propozycje? Oczywiście! Opcją jest używane Volvo z salonu z gwarancją serwisową!

samochod

Używane Volvo z gwarancją serwisową

Jeśli obawiasz się ryzyka i rozczarowania, to udaj się po używane Volvo od razu! Nawet używane Volvo to gwarancja bezpieczeństwa i zmniejszenie ryzyka praktycznie do zera! Używane Volvo z salonu objęte jest gwarancją serwisową, która jest dla nas zabezpieczeniem i realną ochroną. Gwarancja serwisowa może przybierać formę dowolną, lecz najczęściej w przypadku awarii kierowani jesteśmy do serwisu ASO marki, gdzie wyszkoleni mechanicy dokładnie oglądają auto i usuwają usterkę w ramach gwarancji. Dlatego też używane Volvo z gwarancją serwisową jest znacznie lepszą opcją niż auto z rozszerzoną polisą ubezpieczeniową.

Ponieważ salon Volvo to podmiot bezpieczny i sprawdzony, mamy również pewność, że wybrany model jest sprawny technicznie i odpowiednio zabezpieczony. Wybierając używane Volvo, możemy też odbyć jazdę testową i udać się do serwisu lub wybranego warsztatu samochodowego w celu dokonania przeglądu technicznego. Na etapie weryfikacji komputerowej, otrzymamy też możliwość wglądu do raportu VIN, w którym znajdziemy takie informacje jak dane techniczne, wyposażenie fabryczne, informacje o ewentualnych stłuczkach, kolizjach i szkodach, historię pojazdu, bazę samochodów kradzionych czy informacje o wezwaniach serwisowych.

Dodaj komentarz