Sprzedaż auta – jak nie stracić?

Samochodów na sprzedaż jest w tej chwili całe mnóstwo. A będzie coraz więcej, bo import aut zza zachodniej granicy cały czas trwa. Niełatwo zatem sprzedać dziś samochód w dobrej cenie. Jak sprzedać auto i nie stracić? Oto kilka pomysłów.

Po pierwsze, zastanów się za jaką kwotę chcesz sprzedać auto. Pamiętasz przecież, za ile je kupiłeś, prawda? No właśnie… To teraz przelicz za jaką kwotę chcesz je sprzedać. Tylko szczerze. To ostatecznie Twój interes.

Kolejna sprawa – nie oddawaj samochodu za pół darmo. Kolejni kupujący będą próbowali Cię przekonać do tego, że cena jaką proponujesz za sprzedaż jest po prostu zbyt wysoka. Ty musisz jednak twardo obstawać przy swoim. Pamiętaj, że sprzedaż samochodu to tak naprawdę gra. Tu trzeba mnóstwo cierpliwości.

I ostatnia sprawa. Nie zniechęcaj się. Ogromna liczba samochodów na rynku sprawia, że z ofertą coraz trudniej teraz się przebić. Nie oddawaj więc auta pochopnie za zbyt niską cenę. Lepiej poczekać tydzień-dwa – każde auto w końcu znajdzie swojego amatora. 

Dodaj komentarz