Potrzebujesz samochodu w Warszawie na kilka miesięcy? Wypożycz go w ramach subskrypcji!

Stolica Polski to zdecydowanie miasto wielu perspektyw. Swoją siedzibę mają tu zarówno prężnie rozwijające się firmy polskie i zagraniczne, jak i te, które mają już ugruntowaną pozycję na rynku swojej branży. Sytuacja pandemiczna na świecie i spowodowane nią problemy w łańcuchach dostaw sprawiły, że dużo trudniej jest o zakup samochodu. Dlatego wiele przedsiębiorstw decyduje się na średnioterminowy wynajem samochodów z wypożyczalni, aby móc zaoferować je swoim pracownikom w charakterze pojazdów przedkontraktowych. Wynajem subskrypcyjny staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem również dla osób prywatnych, kiedy na przykład potrzebny jest pojazd chociażby do wyjazdu na wakacje.

Wynajem abonamentowy dla firm

Firmy decydują się na tego typu rozwiązanie m.in. w sytuacjach, gdy potrzebują dla pracowników samochodów przedkontraktowych, ponieważ ze względu na rynkowe zawirowania, wydłuża się czas oczekiwania na samochody służbowe. Jest to opcja bardzo wygodna i elastyczna, a jednocześnie nieobciążająca za bardzo przedsiębiorstwa i jego pracowników. To samo ma miejsce, gdy pojazdy są potrzebne do konkretnych, czasowo określonych projektów – również wtedy jest to zdecydowanie sensowniejsze i bardziej opłacalne rozwiązanie niż kupowanie nowych aut. Najemca zazwyczaj wybiera z bardzo szerokiej puli dostępnych samochodów. Z łatwością można dopasować samochód do każdych potrzeb, gdyż wypożyczalnie oferują jednostki popularnych marek, charakterystyczne dla wielu segmentów. Warto też zaznaczyć, że wypożyczenie samochodu możemy odliczyć od podatku i nie obciąża ono zdolności kredytowej przedsiębiorstwa, gdyż jest wydatkiem pozabilansowym.

Wynajem abonamentowy dla osób prywatnych

Osoby mieszkające w Warszawie, jak i przyjezdne, które chciałyby się zdecydować na prywatny wynajem samochodu w opcji abonamentowej, również otrzymują taką możliwość. Jeśli chcemy przetestować jakiś konkretny model przed jego zakupem albo potrzebujemy pojazdu na konkretny, dłuższy wyjazd – wówczas wypożyczenie średnioterminowe jest także dla nas. Oczywiście, dobrze jest wtedy wiedzieć, czego konkretnie oczekujemy – model jakiej klasy nas interesuje oraz jakie mamy potrzeby wobec pojemności i mocy silnika. Równie łatwo i elastycznie dostosujemy też rodzaj i stopień wyposażenia pojazdu.

Wypożyczalnie samochodów w Warszawie oferujące wynajem abonamentowy

Chociaż na terenie stolicy działa wiele firm oferujących usługi wynajmu aut, warto przyjrzeć się głównie tym, które są w swoich ofertach transparentne i nie zawierają w nich na przykład ukrytych opłat. Klienci są zgodni co do jednego – często chwalą przedsiębiorstwo Flex Rent a Car, które oferuje swoje usługi na terenie całego kraju. Średnioterminowy wynajem samochodu we wspomnianej wypożyczalni jest bardzo prosty. Wystarczy, że wejdziemy na stronę internetową www.flexmidrent.pl i wypełnimy tam krótki formularz. Odezwie się wówczas do nas przedstawiciel oferty, który szczegółowo przedstawi nam ofertę dopasowaną do naszych potrzeb i wyjaśni wszelkie niuanse. Oddziały Flex Rent a Car w Warszawie znajdują się w dwóch miejscach – na lotnisku Okęcie oraz na lotnisku Modlin – ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby poprosić o dostarczenie pojazdu we wskazane przez nas miejsce.

Dodaj komentarz