Jak powinno wyglądać auto firmowe dla ekipy budowlanej?

Właściciele firm remontowo-budowlanych często potrzebują samochodu, który będzie mógł spełnić różne zadania, między innymi będzie się idealnie nadawał to przewozu ludzi, materiałów budowlanych, dekoracji, jak również narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi. Auto powinno być przestronne, wytrzymałe, ekologiczne, funkcjonalne, posiadające wnętrze, które można swobodnie zabudować. Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest to, aby nad zakupem się poważnie zastanowić.

Prowadząc własną ekipę budowlaną, zdecydowanie musimy posiadać często specjalistyczne wyposażenie, bez którego bardzo trudno będzie nam wykonywać zlecenia, a tym samym oddawać klientom kompleksowo zrealizowane inwestycje. Dzięki kupowaniu wyposażenia, które jest trwałe, funkcjonalne, pozwalające na pracę szybką i efektywną, również nasz zarobek będzie po prostu większy.

Jedną z najważniejszych kwestii, które mają ogromny wpływ na komfort prowadzenia firmy budowlanej, jest oczywiście posiadanie odpowiedniego auta. Często zdarza się, że firma musi posiadać kilka samochodów, np. do transportu ludzi, jak również przewozu materiałów sypkich oraz materiałów budowlanych.

Auto dostawcze

Prowadząc firmę budowlaną, zdecydowanie warto zainwestować w auto dostawcze. Bardzo dobrym przykładem jest na przykład Fiat Ducato, Citroen Jumper, Renault Master, Mercedes Sprinter, Ford Transit. W przypadku mniejszych samochodów można postawić na wybór Citroen Berlino czy Fiat Doblo.

Zalety posiadania samochodu dostawczego to przede wszystkim możliwość sprawnego transportowania wszystkich niezbędnych materiałów, a także możliwość wykonania specjalistycznej zabudowy, która w firmie budowlanej jest po prostu na wagę złota.

Zabudowa i przestrzeń do transportu

Wybierając auto do firmy budowlanej, powinniśmy przede wszystkim brać pod uwagę jego ładowność oraz ilość przestrzeni wewnątrz. Pamiętajmy, że będziemy transportować najróżniejsze materiały, w tym bloczki, cegły, materiały blacharskie, styropian oraz wełnę, jak również płyty gipsowo-kartonowe. To wszystko musi się zmieścić oraz być transportowane w dokładnie taki sposób, aby nie było uszkodzone.

Bardzo dużym plusem samochodu do firmy budowlanej jest to, że będziemy mogli w nim wykonać zabudowę. Taka zabudowa pozwoli na to, aby bezpiecznie przechowywać narzędzia oraz elektronarzędzia, drobne materiały budowlane, środki czystości, odzież roboczą oraz inne rzeczy, które wykorzystujemy w pracy.

Dodaj komentarz